KURUMSAL

TARİHÇE
İnşaat sektöründe Konut üretimi alanında çalışan Firmamızın temelleri 1972 yılında Mehmet Akyüz tarafından atılmış olup, 1995 tarihinden beri Akyüz İnşaat Yapı San.Tic.Ltd.Şti. ismi ile faaliyetlerine devam etmektedir.İnşaat bölümümüz faaliyetlerini 2010 yılından itibaren AKYÜZ PROJE YAPI SAN.A.Ş olarak devam etmektedir.

Kurulduğu günden bugüne kadar sektöründe birçok projeye imza atan firmamız ürettiği konutlarda kaliteli malzeme kullanma prensibinden hiçbir zaman ödün vermemiştir. Müşteri memnuniyetini en önemli Ticari sermaye olarak kabul eden firmamız satmış olduğu konutların alıcıları ile ilişkilerini her zaman iyi tutmuştur.

Firmamız bugüne kadar gerçekleştirdiği taahhütlerinin tamamını öz sermayesiyle gerçekleştirmiş, hızlı büyümek yerine yavaş ama güvenilir adımlarla büyüme prensibini benimsemiştir.

Akyüz İnşaatın misyonu; kendi öz sermaye gücüne dayanarak en kaliteli malzemeyi kullanarak en iyi işçilikle üretmiş olduğu konutları alıcısına en uygun fiyatla ulaştırmaktır. Bunu yaparken ticaret yaptığı tedarikçileri ve müşterisi olan konut alıcıları ile kısa süreli bir ticaret değil, karşılıklı güven ilişkisine dayanan uzun soluklu bir ticaret ve bu ticaretle gelişen dostluk bağı kurmaktır.

Bunun yanında değişen hayat şartlarına uygun olarak insanların yaşamını kolaylaştıran, hayatlarının büyük bir bölümünü geçirdikleri konutlarını en işlevsel şekilde tasarlayarak gerçekten mutlu olabilecekleri yaşam alanları oluşturmaktır.

Akyüz İnşaatın vizyonu; geçmişten aldığı tecrübe bilgi ve birikimi ile ticari itibarını birleştirmenin yanında, hızlı gelişen konut sektöründeki değişimi takip ederek bu teknolojiyi ürettiği konutlarda kullanmak, gelişmelere açık olarak kadrosunun sürekli kendini yenilemesine ve ilerlemesine yönelik destek vererek dinamik yapısı ile sektörünün öncü ve vazgeçilmez firmalarından biri olmaktır.


KURUCUMUZ

MEHMET AKYÜZ


YÖNETİM KURULU

Bayram Ali Akyüz
Yönetim Kurulu Başkanı


--------------------------------------------------------------------------------


Salih Akyüz
Yönetim Kurulu Başkan Vekili


-------------------------------------------------------------------------------


Muhittin Akyüz
Yönetim Kurulu Üyesi - Başkan Yardımcısı


----------------------------------------------------------------------------------


Bahattin Akyüz
Yönetim Kurulu Üyesi - Başkan Yardımcısı


---------------------------------------------------------------------------------------